MOTMOT Coffee & Roastery

Pražírna vysoce kvalitní výběrové kávy

Teprve nedávno se začal psát úžasně voňavý a chutný příběh o tom, jak čtyři bratři otevřeli pražírnu a provoněli Brno tou nejpoctivější kávou z Nikaragui.

Když se objevily první technické komplikace, byl jsem osloven s žádostí o pomoc. Opravil a zrychlil jsem web po předchozím dodavateli a nastavil nový e-shop. Společně s týmem 2Up jsme navíc vytvořili kompletní obsahovou strategii, která pomáhá komunikovat značku a produkty u zákazníků.

Jaroslav je borec na svém místě. Příjemná spolupráce + profesionální a kreativní přístup = dokonalý web, i eshop.

Pavel Haninec, hlavní pražič a ladič chutí


Zero-One Photography

Profesionální fotografické služby a tvorba 360° virtuálních prohlídek.

Chcete fotografii? A co takhle kus umění s duší? Ten rozdíl totiž poznáte na první pohled. Pocit nálada nebo lidský charakter, které probudí jediný obraz. A tenhle originální otisk a punc jedinečnosti tomu všemu dá člověk za spouští.

Ale o tom všem je škoda jenom číst, když se můžete na Danovu práci podívat sami. Věřím, že kus duše a originality najdete i v nové webové prezentaci, kterou jsem vytvořil.


DR montáže, s.r.o.

Profesionální montáže oken a dveří Slovaktual s tisícemi realizací po celé ČR

Říká vám něco známá pražská Residence Garden Towers nebo Palmovka? Pak vězte, že nejenom tyto projekty osadila špičkovými výplněmi právě firma DR montáže z Brna.

Kvalita na prvním místě. Komplexnost řešení. Výsledky, za které mohou dát ruce do ohně. To nejsou jen prázdné sliby a fráze. Firma skutečně lpí na silných hodnotách a je důkazem a příslibem poctivé a dobře odvedené práce.

Jako svému klientovi poskytuji DR montážím konzultace v oblasti online marketingu, zvyšuji návštěvnost webu a množství poptávek pomocí unikátní služby 2Up a pomáhám s fungováním a zlepšováním IT procesů.

Služba 2 Up zvýšila naší firmě poptávku oken z webových stránek jen za první 3 měsíce od svého spuštění téměř trojnásobně.

Martin Vogl, obchodní zástupce


PHARMALINK, s.r.o.

Marketingová agentura se specializací na podporu farmaceutických a zdravotnických společností.

Se společností PHARMALINK spolupracuji na tvorbě interaktivních iPad prezentací, určených k prodeji farmaceutických výrobků a služeb pomocí aplikace PharmaReader.

Aplikace PharmaReader určená především pro tablety, využívá moderních webových technologií k zobrazení vysoce interaktivních grafických prezentací s animovanými grafy, videi a dalšími dotykovými prvky. Zákazníkovi jsou díky tomu informace o produktech představovány netradiční a zajímavou cestou.

Prezentace připravuji od jejich grafického návrhu až po finální nasazení do aplikace. Převádím statický obsah prezentace do HTML kódu optimalizovaného pro běh na mobilních dotykových zařízeních (jQuery Mobile), graficky styluji její obsah, definuji pokročilé animace a testuji zobrazení a rychlost na reálných zařízeních.


raWer Studio

Profesionální tvorba audiovizuálních děl.

Když se na mě můj kamarád Radek obrátil s žádostí o web, nemohl jsem odmítnout. Ctíme totiž podobné zásady, přičemž jednou z nich je preciznost. Pokud hledáte člověka pro tvorbu svatebního videa nebo třeba reklamního spotu od nápadu, natočení, až po střih a produkci, obraťte se na něj. Perfektní výsledek zaručen.

Společně jsme navrhli a vytvořili jeho novou webovou prezentaci a podle ohlasů je výsledek více než zdařilý. Asynchronní načítání fotografií a videí, které nezdržuje zobrazení stránky, je pak třešničkou na dortu.

Vždycky jsem chtěl vlastní web. Žádné šablony a hotová řešení, na kterých jsem dřív stránky stavěl. Prostě řešení přesně podle mě, s perfektní grafikou a možností upravovat obsah. Bylo tak jasné, že příští prezentaci mi udělá Jarda. Responzivní stránky jsem čekal, ale že bude přizpůsobený pro mobily i redakčák?! Bomba!

Radek Wimmer, kameraman a mistr střihu


Profiporadenství

Jedna z nejrychleji rostoucích poradenských skupin na finančním trhu vůbec.

Společnost Profiporadenství je důkazem, že finanční poradenství orientované na dlouhodobou spokojenost klientů a nabídku špičkových produktů je jedinou správnou cestou.

Požadavek na tvorbu nové prezentace v čase kratším než měsíc byl výzvou. Nakonec jsem vše ve stanoveném termínu úspěšně realizoval a to - troufám si říci - bez jakékoliv ztráty kvality. Připravil jsem návrh rozložení webu (wireframe), na něm jsme ve spolupráci s grafikem vystavěli rovnou dva grafické návrhy a klientem vybraný jsem pak převedl do finální podoby webu. Stránky jsou navíc také v anglické jazykové verzi.


DÚM Brno

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno

V rámci společenské odpovědnosti jsem se rozhodl stát sponzorem diagnostického ústavu a vytvořit pro něj moderní webovou prezentaci.

Staré a pomalé webové stránky na redakčním systému WordPress nahradila technologicky vyspělá prezentace, která splňuje nároky na rychlost a zobrazení nejen na mobilních zařízeních. Klienti ústavu a jejich rodiny tak mají snazší přístup k informacím a dokumentům.

Díky osobnímu doporučení jsme se po rozhodnutí pro novou webovou prezentaci a zpracování grafického návrhu kontaktovali s panem Jaroslavem Košťálem. Rychle fungující rozhraní a samotný web je jen závěr perfektní spolupráce, která vedla od společného vytvoření návrhu, přes termínově přesnou realizaci až ke vstřícnému zaškolení a spuštění stránek. Vřele doporučujeme.

Mgr. Bronislav Kolegar, psycholog ústavu


Srneczek, s.r.o.

E-shop nabízející férové produkty z přírody, blog s tipy pro zdravý životní styl.

Na projektu Srneczek se podílím od jeho samotného počátku. Byla vytvořena silná a čitelná značka pro vybranou cílovou skupinu společně s jednotícím obsahovým stylem (grafika a copywriting). Vytvořil jsem moderní webové stránky (blog) přizpůsobené také pro mobilní zařízení a propojené s redakčním systémem na míru, který přesně splňuje požadavky na vkládání a úpravy článků.

Celý systém jsem úzce propojil s nástroji online marketingu a sociálními sítěmi. Podílím se na konzultacích marketingové strategie, nastavování reklamních kampaní na sociálních sítích a vyhodnocování analytických dat.

Se společností nyní úzce spolupracuji na správě e-shopové platformy a jsem hlavním koordinátorem veškeré technické operativy.

S Jardou Košťálem jsme začali spolupracovat ještě před založením našeho e-shopu, když jsme spouštěli blog a celý projekt v podstatě ještě připravovali. Jeho zkušenosti z oblasti IT i marketingu nám pomohly práce výrazně urychlit i lépe připravit. Jarda se podílel na kódování blogu, pomohl nám s laděním spuštění e-shopu a konzultoval s námi PPC kampaně i poskytoval technickou podporu při nasazování ekonomického SW napříč celou firmou.
Jeho osobní přístup k řešení problémů, hluboké znalosti a pohotové reakce nám i nadále ve firmě výrazně pomáhají. Jsem rád, že mohu říci, že jsme vsadili na “toho pravého”.

Tom Pelán, jednatel


RE/MAX Atraktiv

Realitní kancelář se sídlem ve Vyškově, která je součástí největší a nejúspěšnější realitní síť na světě.

S realitní kanceláří dlouhodobě spolupracuji na budování povědomí o značce a službách v daném regionu. Navrhl jsem marketingovou strategii s jasnými dílčími kroky a cíli.

V rámci prezentace služeb a budování povědomí o značce jsem pro realitní kancelář vytvořil nové webové stránky s redakčním systémem pro snadnou správu jejich obsahu. Vytvářím jednotný grafický a textový obsah pro použití v tisku, na webu a sociálních sítích a k příležitosti výročí založení kanceláře jsme pro RE/MAX Atraktiv vytvořili sérii reklamních videí.

Pomocí marketingové služby 2Up vedu cílené reklamní kampaně a vytvářím pro zákazníka pravidelné měsíční reporty jejich úspěšnosti.

Po letech pokusů a střídání dodavatelů máme konečně stránky, které fungují a přivádí nové klienty. Se službami pana Košťála jsme velice spokojeni.

Pavel Křetinský, majitel kanceláře


Hansa Česko, s.r.o.

Mezinárodní společnost určující trendy v designu sanitárních armatur.

Pro obchodní zástupce české pobočky této společnosti jsem pořádal dvoudenní workshop zaměřený na praktické používání nástrojů pro podporu prodeje a zpracování dat. Po skončení workshopu jsem s obchodníky konzultoval naučené postupy přímo v jejich obchodní praxi.


PS Works, s.r.o.

Kreativní brněnská marketingová agentura, která nabízí kompletní portfolio služeb.

Agentura využívala mých služeb především v oblasti kódování webů a přípravy grafických podkladů pro vybrané projekty. Dále jsme úzce spolupracovali při nastavování strategií online marketingu a správě sociálních sítí klientů. Pro nové klienty PS Works jsem zajišťoval také zaškolení do běžně používaných nástrojů a redakčních systémů webových stránek.


Cázer, s.r.o. + Servis obráběcích strojů, s.r.o.

Spolupracující firmy, přední společnosti ve výrobě přesných strojírenských zařízení a jejich servisu.

Byl jsem vybrán jako hlavní dodavatel měřící aplikace pro mobilní telefony, na které obě firmy spolupracují. Samostatně jsem pracoval na všech dílčích krocích zakázky, tj. na vytvoření návrhu aplikace, kódování vzhledu, programování funkcionality a precizním testování. Nároky byly kladeny především na rychlost připojení k fyzickým čidlům, přesnost výpočtů a kompatibilitu s řadou mobilních zařízení.

Aplikace je již více než rok úspěšně nasazena v reálných provozech, s firmami nadále spolupracuji na její aktualizaci.


Profesionálové, se kterými spolupracuji a služby, které mohu vřele doporučit.